Witryny bukmacherskie, które oferują najlepsze bonusy od kursów

Czy rozejrzałeś się po kilku różnych witrynach bukmacherskich, nie będąc w stanie zdecydować, który ze wszystkich bonusów od kursów jest najlepszy? Jest to zrozumiałe, ponieważ należy wziąć pod uwagę wiele różnych rzeczy, takich jak kwota, wymagania dotyczące zakładów i okres ważności bonusu. Ale możesz być spokojny, w tym tekście zebraliśmy najlepsze bonusy od kursów dostępne obecnie na rynku i przedstawiliśmy opis tego, co mogą Ci zaoferować.

Najlepsze bonusy od kursów w tej chwili

Strony gry w tym tekście są również wiodące na rynku i wysokiej jakości we wszystkich innych aspektach. Ponadto wszystkie opisane tutaj witryny z grami mają szwedzką licencję na gry, co oznacza, że ​​możesz czuć się bezpiecznie na tych stronach.

Pan Zielony

Jeśli jesteś nowy w Mr Green, będziesz mógł otrzymać pełny wzrost zysku o 5000 koron. Oferta działa tak, że kursy na obstawione wydarzenie będą wyższe. Na przykład, jeśli kurs od początku wynosił 3.00, po doładowaniu wyniesie 5.00. Aby skorzystać z tej oferty, musisz dokonać pierwszej wpłaty w wysokości od 200 do 500 koron. A co sprawia, że ​​bonus Mr Green’s odds jest wyjątkowo atrakcyjny, to fakt, że jest on całkowicie wolny od obrotu.

888Sport

W 888Sport możesz otrzymać dodatkowo 500 SEK do gry. Może nie brzmi to tak dziwnie, ale bonus wynosi pełne 500%. Jeśli wpłacisz 100 koron, otrzymasz 600 koron do gry.

Premia ma ośmiokrotny wymóg obrotu, który należy spełnić w ciągu 60 dni. Korzystając z bonusu, musisz postawić po kursie co najmniej 1,8. Z bonusu możesz skorzystać tylko raz, ponieważ 888sport posiada szwedzką licencję na gry.

LewVegas

W LeoVegas możesz otrzymać dodatkowe 3000 koron w premii powitalnej. Mają niski wymóg obrotu wynoszący sześć razy, który musi zostać spełniony w ciągu 60 dni. Kiedy obstawiasz swój bonus, musisz postawić zakłady po kursie 1,8 lub wyższym.

Minimalna wpłata, którą musisz wpłacić, aby skorzystać z bonusu, to 100 SEK, ale im więcej wpłacisz, tym wyższa będzie Twoja premia do maksymalnej kwoty 3000 SEK.

Zakład bez konta

Nowi gracze w zakładzie bez konta otrzymują premię w wysokości 100 SEK. Wszystko, co jest wymagane, aby zakwalifikować się do premii, to dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 100 SEK. Po otrzymaniu bonusu jest on ważny przez 60 dni i musi zostać obrócony tylko raz, zanim będziesz mógł wypłacić swoje wygrane. Bardzo rzadko zdarza się, że strony z grami mają tak niskie wymagania dotyczące zakładów.

Betsson

W Betsson nowi gracze otrzymują do 1000 koron ekstra do obstawiania. Twój depozyt w wysokości co najmniej 100 SEK odpowiada 100% aż do 1000 SEK. Kiedy obstawiasz bonus, musisz postawić na wydarzenia z kursem 1,5 lub wyższym. Zarówno gry pojedyncze, jak i kombinowane przyczyniają się do spełnienia wymogu obrotu osiem razy, a na spełnienie tego wymogu masz 60 dni.

William Hill

William Hill to kompletna strona z grami, w której możesz cieszyć się zarówno zakładami, jak i grami kasynowymi. Tutaj możesz wybierać między dwoma różnymi bonusami sportowymi, jeden daje ci do 1000 koron w darmowym zakładzie i dotyczy gier kombinowanych z kursem 3,5 lub wyższym, z co najmniej 100 koronami jako zakładem. Twój zakład jest dopasowany do 100%, a sumę otrzymujesz w postaci darmowego zakładu.

Ta sama zasada dotyczy drugiego bonusu sportowego, w którym musisz postawić grę pojedynczą lub kombinowaną z kursem co najmniej 1,8. Kwota, którą wpłacisz, jest równa 50% i otrzymujesz ją w formie darmowego zakładu na żywo. Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać jako darmowy zakład na żywo, to 500 koron. Po aktywacji bonusu jest on ważny przez 60 dni. Oba bonusy od kursów są całkowicie niehandlowe.

Betsafe

W Betsafe możesz otrzymać 500 SEK jako bonus powitalny. Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 100 SEK, a Twój depozyt zostanie wyrównany do 500 SEK. Bonus musi zostać obrócony osiem razy w grach z kursem 1,5 lub wyższym. Szwedzka licencja na gry oznacza, że ​​Betsafe nie może rozdzielić więcej niż jednego bonusu na gracza.

Szybki zakład

W Speedy Bet wszyscy nowi gracze otrzymują bonus powitalny w wysokości 100% do 2000 SEK. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 2000 koron, otrzymasz pełne 4000 koron, aby zacząć grać. Aby zakwalifikować się do premii, musisz dokonać pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 200 koron. Wymóg obrotu wynosi 16 razy. Ponieważ Speedy Bet jest zgodny ze szwedzkimi drużynami, mogą przyznać tylko jeden bonus na gracza.